לפני למעלה מ-30 שנה, יצאנו לדרך ויצרנו סוג חדש של מותג רכבי יוקרה אשר נועד לקבוע את האיזון האידיאלי בין עוצמה, ביצועים ואומנות.

במשך העשורים שחלפו, שאפנו למתוח את גבולות היכולת ולפתח באופן תמידי את הרכבים שלנו והשירותים המוצעים – בעודנו נאמנים תמיד למטרות המקוריות שלנו.

רכב האינפיניטי יוצר בעזרת טכנולוגיות מתקדמות המשדרגות את חוויית הנהיגה. בשנת 1989 השקנו סדרה של טכנולוגיות חדשניות הראשונות בעולם, אשר מרחיבות את אפשרויות הנהיגה שלך ללא מאמץ. חדשנות ששמה אותך במרכז הנסיעה שלך – מעודדת אותך להמשיך אל מעבר.

אנו מאמינים בשילוב אלמנטים הנראים מנוגדים זה לזה לכדי דואליות הרמונית. אלגנטיות עם עוצמה היא לב ליבה של הפילוסופיה העיצובית הזו.

ההשראה יכולה לבוא מן האומנות או השירה אך התוצאה בפועל היא תמיד עוצמתית ותכליתית.

בין אם מדובר ברכב או מנת גורמה, ההתייחסות בשני המקרים היא כאל יצירת אמנות.

כל אלמנט עיצובי נבחר בקפידה ובתשומת לב מירבית כדי ליצור אווירה יוקרתית ומזמינה בתא הנוסעים. הוירטואוזיות של עבודת האומן מורגשת בכל צורה ייחודית, בכל פרט מלא השראה ובחומרי הגלם האיכותיים.

אירוע הראונד טייבלס מביא אלינו ניחוח בינלאומי, עדכני וחדשני, אירוע שמחבר בין עולמות של חושים וחוויות.

כיצרנית רכבי יוקרה אינפיניטי שמה לעצמה מטרה להגיע לקהל היעד שמבין ויודע להעריך איכות, כמו ארוחת שף טובה, נסיעה ברכב יוקרתי וחוויות שהן מעבר לכל דמיון.

דמיינו את המנות הטובות ביותר במסעדות הטובות בעולם, הן תמיד יצאו מידיים מדוייקות וללא רבב, כך גם אינפיניטי- טכנולוגיה שתחדד את החושים שלך, עיצוב שדורש תשומת לב, ביצועים עוצרי נשימה.

רוצים להגיע לאירוע בטופ ולאכול בסטייל?

20 הנרשמים הראשונים יזכו להגיע בנסיעה מפנקת ונהג צמוד עם רכב אינפינטי יוקרתי לאירוע שכולו איכות ותשוקה.

בהתאם לתקנון